EDU-INVEST Sp. z o.o.
ul. Sportowa 3 (przy szkole)
05-506 Lesznowola

tel: 509 99 66 20
tel: 537 955 944

Nasz budynek

Zapraszamy Państwa do zakładki spacer wirtualny, który przybliży Państwu nasza placówkę.

Naszym atutem jest niebywały plac zabaw dla dzieci!  Podopieczni mogą bawić się w dużym ogrodzie min. tworząc piaskowe budowle i czuć się jak w bajce. Dla bardziej aktywnych mamy solidne drewniane konstrukcje placów zabaw, pobudzających wyobraźnię i skłaniających do kreatywnego myślenia. To wszystko na przestronnym terenie z pięknie wypielęgnowaną, miękką i gęstą, naturalną trawą stworzoną dla małych stópek.

W naszej placówce powstała nowa, odpowiednio wyposażona sala do zajęć Integracji Sensorycznej. To właśnie w niej prowadzone są zajęcia terapeutyczne naszych przedszkolaków. Posiadamy również gabinet do terapii logopedycznej i psychologicznej.

Przedszkole i Żłobek Edu-Bajkolandia ze szczególną dbałością dba o ochronę zdrowia dzieci wykorzystując nowoczesną technikę ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusów i bakterii. Zaawansowana technologia wykorzystywana w budynku przedszkola usuwa z powietrza bakterie, wirusy, zarodniki pleśni i grzybów a także alergeny z powietrza nawiewanego co ogranicza zachorowalność wśród naszych dzieci. Dodatkowo w okresach zimowych przedszkole wykorzystuje lampy bakteriobójcze biorąc odpowiedzialność za zdrowie i dobre samopoczucie naszych wychowanków!

EDU-INVEST Sp. z o.o.
ul. Sportowa 3 (przy szkole)
05-506 Lesznowola