09.04.2018  do  13.04.2018

PONIEDZIAŁEK
ŚNIADANIE- Kawa zbożowa[1,7] ,pieczywo mieszane[1] ,serek almette[7], szynka wiejska,  bukiet warzyw, herbatka z cytryną .
OBIAD-Zupa ogórkowa z ryżem[1,] .Schab pieczony, ziemniaki, surówka z sałaty lodowej ,kompot.
PODWIECZOREK- Kasza manna z musem owocowym[1,7], owoce, herbata.
KOLACJA- Kanapki komponowane przez dzieci ,warzywa, herbata.

WTOREK
ŚNIADANIE- Kakao[1,7], pieczywo mieszane1] ,polędwica sopocka ,ser żółty[7] warzywa, herbata
OBIAD- Barszczyk czerwony z łazankami.[1,3] Placki ziemniaczane[1,3], kompot  .
PODWIECZOREK-Sałatka warzywna[3], bułeczka z masełkiem[1,7], owoce,  herbatka .
KOLACJA-Kanapki komponowane przez dzieci, warzywa, herbata.

ŚNIADANIE
- Płatki śniadaniowe[1,7], pieczywo mieszane [1], szynka z indyka , pasztecik drobiowy ,warzywa, herbatka.
OBIAD-Zupa żurek z ziemniakami[9]. Zapiekane zraziki z warzywami[1],ryż[1], marchewka z groszkiem, kompot.
KOLACJA-Kanapki komponowane przez dzieci ,warzywa, herbata.

ŚNIADANIE
- Kawa zbożowa[1,7], pieczywo mieszane[1] ,szynka , twarożek[7] , bukiet warzyw, herbata.
OBIAD- Zupa grochowa z ziemniakami[9]. Eskalopki drobiowe[3], kasza pęczak[1], sałatka grecka, kompot jabłkowy.
PODWIECZOREK –Muffinki[1,3,7] , owoce, herbata.
KOLACJA-Kanapki komponowane przez dzieci, warzywa, herbata.

ŚNIADANIE
-Płatki na mleku 1,7],pieczywo mieszane[1], szynka konserwowa, jajko na twardo[3], warzywa, herbata z miodem.
OBIAD  - Rosół włoski[1,3]. Ryba panierowana[1,3,4], ziemniaczki, mizeria,[ 7]kompot.
PODWIECZOREK- Kajzerka z dżemem [1]  ,owoce, herbatka.
KOLACJA -Kanapki komponowane przez dzieci, warzywa, herbata.