18.09.2017  do  22.09.2017

PONIEDZIAŁEK
ŚNIADANIE- Mleko[7] ,pieczywo mieszane[1] ,ser żółty[7], szynka wiejska, bukiet warzyw, herbatka z cytryną i miętą.
OBIAD-
Zupa koperkowa z ziemniakami[9] .Kasza pęczak[1], pierś z indyka pieczona w warzywach, marchewka z groszkiem, kompot.
PODWIECZOREK- Budyń czekoladowy[1,7], herbatniki, owoce, herbata.
KOLACJA- Kanapki komponowane przez dzieci ,warzywa, herbata.

WTOREK
ŚNIADANIE- Kakao,[7,1] pieczywo mieszane,[1] polędwica drobiowa, serek almette[7] , warzywa, herbata
OBIAD- Zupa fasolowa  z ziemniakami.[9] Kopytka[1] ,marchewka z jabłkiem, kompot  .
PODWIECZOREK-Chałka z masełkiem, owoce,  herbatka .

ŚNIADANIE-
Płatki śniadaniowe[7,1], pieczywo mieszane[1] , kiełbasa krakowska, pasztecik drobiowy ,warzywa, herbatka.
OBIAD-Rosół włoski [9,1].Pieczeń rzymska[1], kasza kuskus[1], mizeria[7] kompot.
KOLACJA-Kanapki komponowane przez dzieci ,warzywa, herbata.

ŚNIADANIE
- Kawa zbożowa[7,1], pieczywo mieszane[1] ,szynka , pasta jajeczna[3] , bukiet warzyw, herbata.
OBIAD- Zupa zacierkowa z ziemniakami.[9] Ryż zapiekany z kurczakiem[1] i warzywami, kompot.
PODWIECZOREK -Serniczek z [galaretek i maślanki][7], owoce, herbata.

ŚNIADANIE-
Płatki na mleku[7,1] ,pieczywo mieszane,[1] szynka konserwowa, dżem truskawkowy, warzywa, herbata z miodem.
OBIAD  - Zupa pomidorowa z makaronem[9,1,3]. Ryba panierowana[4,1,3] ziemniaki, surówka z białej kapusty, kompot.
PODWIECZOREK- Bułeczka drożdżowa z makiem[1,7,3] ,owoce, herbatka.