20.11.2017  do  24.11.2017

PONIEDZIAŁEK
ŚNIADANIE- Płatki na mleku[1,7], pieczywo mieszane[1], ser biały[7], szynka wiejska,  warzywa, herbata z cytryną.
OBIAD-Zupa krupnik z ziemniakami[1,9] .Eskalopki drobiowe[3,1], kasza kuskus,[1] surówka z czerwonej kapusty[3] ,kompot.
PODWIECZOREK- ciasto domowe, owoce, herbata.
KOLACJA- Kanapki komponowane przez dzieci, warzywa, herbata.

WTOREK
ŚNIADANIE- Kakao[1,7], pieczywo mieszane[1], polędwica sopocka, pasztecik drobiowy,  warzywa, herbata
OBIAD- Zupa ogórkowa z ryżem[1,9,7]. Zapiekanka mięsno-ziemniaczana[3,7], sałata, kompot .
PODWIECZOREK -kasza manna z musem owocowym[1,7], owoce,  herbatka .

ŚRODA
ŚNIADANIE- Płatki owsiane na mleku[1,7], pieczywo mieszane[1] , kiełbasa krakowska, pasta jajeczna[3], warzywa, herbatka.
OBIAD-Zupa barszcz biały z ziemniakami[9], zapiekane zraziki z warzywami w sosie pomidorowym[3,9], kasza gryczana[1], ogórek kiszony, kompot.
PODWIECZOREK -galaretka, biszkopty, owoce, herbata.
KOLACJA -Kanapki komponowane przez dzieci ,warzywa, herbata.

CZWARTEK
ŚNIADANIE- Kawa zbożowa[1,7], pieczywo mieszane[1] ,szynka wiejska, serek almette[7] , warzywa, herbata.
OBIAD- Zupa włoska z ziemniakami[9,7]. Ryż zapiekany z jabłkami i śmietaną[1,7], kompot.
PODWIECZOREK –bułka z jabłkiem[3,1], owoce, herbatka

PIĄTEK
ŚNIADANIE -Mleko[7], pieczywo mieszane[1], szynka konserwowa, ser żółty[7], warzywa, herbata.
OBIAD  - Pomidorowa z makaronikiem[1,9]. Kotleciki rybne,[3,4,1] kasza jaglana[1], surówka z kapusty kiszonej, kompot.