15.01.2018  do  19.01.2018

PONIEDZIAŁEK
ŚNIADANIE- Płatki na mleku [7],pieczywo mieszane[1] ,ser żółty[7], szynka wiejska,  bukiet warzyw, herbatka z cytryną i miętą.
OBIAD-
Zupa neapolitańska z makaronem[9,7,1] .Kotlety z piersi indyka[3,1] ziemniaki, marchewka z groszkiem ,kompot.
PODWIECZOREK- Bułeczki maślane,[1,7] koktajl owocowy,[7] herbata.
KOLACJA- Kanapki komponowane przez dzieci ,warzywa, herbata.

WTOREK
ŚNIADANIE- Kakao[7], pieczywo mieszane[1],szynka, serek almette [7] warzywa, herbata
OBIAD- Zupa zacierkowa z ziemniakami.[9,1] Pizza z szynką i żółtym serem[1,7], kompot  .
PODWIECZOREK-Racuchy z jabłkiem[7,1], owoce,  herbatka .
KOLACJA- Kanapki komponowane przez dzieci, warzywa, herbata.

ŚNIADANIE-
Płatki śniadaniowe[7.1], pieczywo mieszane [1] kiełbasa krakowska, ser biały [7],warzywa, herbatka.
OBIAD-Zupa koperkowa z ryżem [7].Pieczeń z mielonego mięsa [3,1],ziemniaki, marchewka z groszkiem, kompot.
PODWIECZOREK  -Wafle ryżowe z dżemem, owoce, herbatka.
KOLACJA- Kanapki komponowane przez dzieci ,warzywa, herbata.

ŚNIADANIE
- Kawa zbożowa[7], pieczywo mieszane [1],szynka , pasta jajeczna[3,7] , bukiet warzyw, herbata.
OBIAD- Zupa z soczewicą i ziemniakami.[9] Makaron z sosem mięsno-warzywnym,[1,9] sałata lodowa, kompot.
PODWIECZOREK –Ciasto domowe[1,3,7] , owoce, herbata.
KOLACJA  -Kanapki komponowane przez dzieci, warzywa, herbata.

ŚNIADANIE
-Kakao [7],pieczywo mieszane[1], szynka konserwowa, pasztecik drobiowy, warzywa, herbata
OBIAD  - Rosół z makaronem[1]. Ryba po grecku,[9,3,4,1] ziemniaki, kompot.
PODWIECZOREK- Kanapeczki z serem żółtym i warzywami,[1,7] owoce, herbatka.
KOLACJA  -Kanapki komponowane przez dzieci, warzywa, herbata.