Zapraszam Państwa do zakładki spacer wirtualny, który przybliży Państwu nasza placówkę.

Naszym atutem jest niebywały plac zabaw dla dzieci!

Podopieczni mogą skryć się przed słońcem w naszym lasku brzozowym, tworzyć w nim piaskowe budowle i czuć się jak w bajce. Dla bardziej aktywnych mamy solidne drewniane konstrukcje placów zabaw, pobudzających wyobraźnię i skłaniających do kreatywnego myślenia. To wszystko na przestronnym terenie z pięknie wypielęgnowaną, miękką i gęstą, naturalną trawą stworzoną dla małych stópek.

Przedszkole i Żłobek Edu-Bajkolandia ze szczególną dbałością dba o ochronę zdrowia i dzieci wykorzystując nowoczesną technikę ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusów i bakterii. Zaawansowana technologia wykorzystywana w budynku przedszkola usuwa z powietrza bakterie, wirusy, zarodniki pleśni i grzybów a także alergeny z powietrza nawiewanego co ogranicza zachorowalność wśród naszych dzieci. Dodatkowo w okresach zimowych przedszkole wykorzystuje lampy bakteriobójcze biorąc odpowiedzialność za zdrowie i dobre samopoczucie naszych wychowanków!