Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 3 do 7 lat z gminy Lesznowola do udziału w konkursie plastycznym. W terminie od 05.10 do 07.11 br wystarczy pokolorować szkic fotelika dowolną techniką (kredkami, farbami itd.) i przynieść go do placówki Przedszkola Niepublicznego Edu-Bajkolandii, ul. Sportowa 3 (obok szkoły) w Lesznowoli.

Szkic fotelika oraz regulamin konkursu do pobrania na naszej stronie (zakładka "O nas"  a potem "Pliki do pobrania") lub dostępny w placówce przedszkola Edu-Bajkolandia.

Dla każdego uczestnika konkursu prezent w postaci 15% rabatu na mebelki z gąbki dostepnych na stronie www.baby2love.pl.

Nagroda główna to duży "FOTELIK PRINCE", miękki, przyjemny zapewniający stabilność i odpowiednie podparcie kręgosłupa dla dziecka do lat 7. Mebelki z gąbki marki Sponge Design wyróżniają takie cechy jak: piekny design, bezpieczeństwo, ekologia, wygoda i jakość. Wymiary fotelika: szerokośc 58 cm, długośc 50 cm, wysokość 57 cm, wysokość siedzenia 25 cm. Wartość nogrody 239 zł.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Pytania związane z konkursem prosimy kierować na numer: 537 955 944

Organizator konkursu:

Sponsor konkursu:

Drodzy Konkursowicze,

BARDZO DZIĘKUJEMY w szczególności DZIECIOM za przepięknie pokolorowane prace oraz PANIOM NAUCZYCIELKOM za motywację milusińskich i pomoc w organizacji konkursu. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w ciągu 7 dni roboczych od daty 07.11'16 rok. Informacja zostanie zamieszczona na stronie internetowej przedszkola oraz na stronie Facebook: www.facebook.com/edubajkolandia/ . Dodatkowo o rozstrzygnięciu wszyscy uczestnicy zostaną powiadomieni drogą e-mailową.

Konkurs "Kolorowy Fotelik" rozstrzygnięty!

Nagrodę Główną - fotelik "Prince" otrzymuje:

Michał Kozłowski, lat 4, Klub Malucha w Łazach

Nagrodę Wyróżnienia - 50% Kupon Rabatowy na zakup mebelków z gąbki marki SPONGE DESIGN za strony www.badumshop.com z bezpłatną dostawą oraz mięciutki prezencik osobiście wylosowany przez dziecko z magicznego pudła w biurze Żłobka i Przedszkola Edu-Bajkolandii otrzymuje:

Adam Liwiński, lat 3, Przedszkole Alfabet z Nowej Iwicznej

Joanna Grodzicka, lat 6, ZSP im. Noblistów Polskich w Lesznowoli

Katarzyna Duda, lat 5, Żłobek i Przedszkole Edu-Bajkolandia

Gabriela Golec, lat 6, ZSP im. Noblistów Polskich, Oddział Przedszkolny w Lesznowoli

Nikola Laskus, lat 6, ZSP im. Noblistów Polskich, Oddział Przedszkolny w Lesznowoli

Ignaś Łuniewski, lat 5, Przedszkole w Lesznowoli

Natalia Kruślińska, lat 6, ZSP im. Noblistów Polskich Oddział Przedszkolny w Lesznowoli

Jagoda Wnukowska, lat 4, Żłobek i Przedszkole Edu-Bajkolandia w Lesznowoli

Antoni Goljanek, lat 5, ZSP im. Noblistów Polskich, Oddział Przedszkolny w Lesznowoli

Aleksandra Oware, lat 5, Niepubliczne Przedszkole Nutka z Piaseczna

Karol Kaczyński, lat 5, ZSP im. Noblistów Polskich, Oddział Przedszkolny w Lesznowoli

Adrian Sidoruk, lat 6, Przedszkole Alfabet w Nowej Iwicznej

Zuzanna Luksa, lat 6, ZSP im. Noblistów Polskich, Odział Przedszkolny w Lesznowoli

Jagoda Miodyńska, lat 6, ZSP im. Noblistów Polskich, Oddział Przedszkolny w Lesznowoli

Lenka Kosecka, lat 6, ZSP im. Noblistów Polskich w Lesznowoli

Szymon Fergiński, lat 6, ZSP im. Noblistów Polskich w Lesznowoli

Juliusz Sadowski, lat 6, ZSP im. Noblistów Polskich, Oddział Przedszkolny w Lesznowoli

Zuzanna Gajewska, lat 6, ZSP im. Noblistów Polskich w Lesznowoli

Wszystkich konkursowiczów zapraszamy po odbiór 15% Kuponu Rabatowego na zakup mebelków z gąbki marki SPONGE DESIGN ze strony www.badumshop.com z bezpłatną dostawą oraz mięciutkiego prezenciku osobiście wylosowanego przez dziecko z magicznego pudła w biurze Żłobka i Przedszkola Edu-Bajkolandia, ul. Sportowa 3 (obok szkoły) w Lesznowoli.

Wszystkie przyznane nagrody prosimy odbierać w terminie od 17 do 24 listopada w godz. 10:00 do 15:00 lub w czasie dogodnym dla Państwa uzgodnionym pod numerem tel. 537 955 944.

Serdecznie gratulujemy!!!

Rodziców zapraszamy do polubienia naszej strony Facebook www.facebook.com/edubajkolandia , na której lada dzień pojawi się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami (polegający wyłącznie na wpisie komentarza).

Komentarze (0)

This thread has been closed from taking new comments.

OPINIE O PRZEDSZKOLU