Zapraszamy Rodziców do udziału w konkursie internetowym
"Życzenia dla Rodziców"  !

Konkurs polega na zamieszczeniu ciekawych życzeń wypowiadanych przez dzieci do Rodziców jako komentarz na naszej stronie www.przedszkole-edubajkolandia.pl (formularz na dole) lub www.facebook.com/edubajkolandia w poście o konkursie internetowym. Post można łatwo znaleźć wpisując w wyszukiwanie #KonkursŻyczeniaDlaRodziców .

Będzie nam bardzo miło jeśli konkursowicze polubią stronę Facebook organizatora - Żłobka i Przedszkola Edu-Bajkolandia www.facebook.com/edubajkolandia  oraz sponsora nagród - markę Sponge Design www.facebook.com/spongedesign .

Prosimy o udostępianie na Facebooku postu naszego konkursu #KonkursŻyczeniaDlaRodziców.

Konkurs trwa od 12.12 - 15.01.2017 roku. Po zakończeniu konkursu w ciągu 7 dni roboczych ogłosimy zwycięzców. Dla najciekawszych życzeń mamy 3 piękne PUFY marki Sponge Design, które będą do odbioru w Żłobku i Przedszkolu Edu-Bajkolandia w Lesznowoli, ul. Sportowa 3 (obok szkoły).

PUFA marki Sponge Design to:

Idealna pufa dla Twojego dziecka
– sprawdza się w każdym pokoju wśród dzieci.

Doskonałej jakości, w całości wykonana z gąbki, nie zawiera twardych elementów.

Wygodna, elegancka i miła w dotyku.

Zdejmowany pokrowiec z froty bawełnianej, w razie zabrudzenia można prać w pralce.

Bezpieczny zamek chroni przed zadrapaniem.

Pufa wykonana jest z tkaniny miękkiej, nie szkodliwej dla zdrowia dziecka.

Wymiary: w zależności od kształtu średnica 33 – 40 cm., wysokość 25 cm.

Szczegóły i regulamin konkursu na stronie www.przedszkole-edubajkolandia.pl w zakładce "O nas/Pliki do pobrania".

Jednocześnie informujemy, że pozostawiane dane e-mail, nie będą publikowane, służą one wyłącznie w celu kontaktowym związanym z konkursem.

Komentarze (7)

1. Violetta:
    Dec 12, 2016 at 12:50 PM

Mój synek życzył mi:
    "Mamusiu, życzę Ci buzi bez zmarszczek i spidermana".

2. Ela:
    Dec 14, 2016 at 08:19 PM

Moje dzieci życzą mi:,, Mamusiu,żebyś nigdy się nie zmieniła i była taka kochana i cierpliwa. Nie zamienimy Cię na inną mamę"

3. Anna:
    Dec 19, 2016 at 05:40 PM

żyj nam mamo przynajmniej 100 lat
    by nadal tak piękny pozostał nasz świat.
    Te ciepłe słowa przyjmij od córki i syna
    bo jesteś naszą mamą,mamo jedyna."

4. Ula:
    Dec 23, 2016 at 03:17 PM

Zyczenia mojej corki:
    "Mamusiu zycze Ci duzo jesc, duzo prezentow przyniesionych przez Mikolaja pod choinke.I nic wiecej."

5. Natalia:
    Dec 24, 2016 at 10:02 PM

Natalia Mateuszak 5lat
    Miejskie Przedszkole nr 15
    Ul. Osiedlowa 5
    08-110 Siedlce

Życzenia dla rodziców

Mikołaju Czerwony, Mikołaju Święty
    Przynieś moim rodzicom prezenty.

Torebkę dla mojej mamy,
    To będzie prezent wspaniały.

Tacie kurteczkę cieplutką,
    Tylko niezbyt malutką.
    Bo ma brzuszek okrąglutki,
    I jest do Ciebie Mikołaju podobniutki.

Marzę tak jak nikt nie marzy,
    Wierzę w Mikołaja czary.
    To on daje mi przesłanie wiary,
    Że mama i tata wielką mają moc
    Czy to dzień, czy to noc.

Dlatego pragnę zdrowia dla mojej rodziny,
    Żebyśmy mogli zdobywać wysokie krainy.

Mama i tata to największy prezent jak mam
    I wszystko za nich dam.

Z rodzicami tańczę, z rodzicami śpiewam
    Bo tylko z nimi się dobrze miewam.

6. Gosia:
    Dec 25, 2016 at 09:01 PM

Mój syn życzył mi, abym każdego dnia widziała jego posprzątany pokój.

7. Anita:
    Jan 13, 2017 at 07:43 PM

Życzenia złożone przez moją córeczkę:
    Mamusiu, jesteś najukochańsza na świecie, codziennie kiedy się budzę rano czekam na Ciebie. Chciałabym, żebyś zawsze była przy mnie, dlatego życzę Ci, abyś była zdrowa i miała dużo siły, żebyś mnie mogła nosić na rączkach i przytulać...Kocham Cię, mamusiu.

Dozwolone tagi: <b><i><br>Dodaj komentarz:

Organizator:  Edu-Bajkolandia

Sponsor: Sponge Design

Konkurs "Zyczenia dla Rodziców" rozstrzygnięty!

Dziękujemy wszystkim konkursowiczom za udział w zabawie. Było nam niezwykle miło czytać te piękne prosto z serca życzenia jakie otrzymujecie od milusińskich.

Szczęśliwymi posiadaczami pięknych dziecięcych kolorowych puf marki SPONGE DESIGN zostali rodzice zamieszczonych życzeń:

"Mamusiu najlepszego, kocham Cię" (życzenia zamieszczona na Facebooku przez: Magdalena Sawicka) Zdobywca różowej pufy.

"Żyj nam mamo przynajmniej 100 lat by nadal tak piękny pozostał nasz świat. Te piekne słowa przyjmij od córki i syna, bo jestes naszą mamą, mamo jedyna." (życzenia zamieszczone na stronie internetowej przedszkola przez: Anna Ryjak). Zdobywca żółtej pufy.

"Mamusiu jesteś najukochańsza na świecie, codziennie kiedy się budzę rano czekam na Ciebie. Chciałabym, żebyś zawsze była przy mnie, dlatego życzę Ci, abys była zdrowa i miała dużo siły, żebyś mnie mogła nosic na rączkach i przytulać...Kocham Cię, mamusiu." (życzenia zamieszczone na stronie internetowej przedszkola przez: Anita Studzińska) Zdobywca pomarańczowej pufy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim!

Dziękujemy firmie BADUM www.badumshop.com za przekazanie nam kolorowych dzieciecych puf marki SPONGE DESIGN na cele konkursowe.

Zapraszamy zwycięzców do Żłobka i Przedszkola Edu-Bajkolandia, ul. Sportowa 3, 05-506 Lesznowola, po odbiór nagród.

OPINIE O PRZEDSZKOLU