04.01.2021r. – Zajęcia edukacyjne z cyklu „Profesor Ciekawski”- dzieci poznają w przystępny dla nich sposób tajniki chemii i fizyki - „Słomkowa rakieta”.

08.01.2021r. – Realizacja innowacji pedagogicznej „Matematyka bez reszty – pierwsze kroki” – „Czworonożny domownik”. Program do nauki zagadnień matematyczno – przyrodniczych.

 11.01.2021r. – Zajęcia edukacyjne z cyklu „Coś z niczego” , realizacja projektu „Kreatywny Przedszkolak”– dzieci będą miały okazję do rozwijania kreatywności , podczas wykonywania witraży dla babci i dziadka.

15.01.2021r. -  Realizacja zadań wg. scenariuszy Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Emocja” (Program wspierający rozwój społeczny i emocjonalny dzieci) – Moduł  III – „Moc słów”.

19.01.2021r. – Tego dnia zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w Balu Karnawałowym. Bal poprowadzi Pan Sprężynka , który zabierze nas w „ Kosmiczny świat”. Każda z grup będzie świętowała w swojej grupie.  Będziemy mogli uczestniczyć w kosmicznej podróży, dzięki nagranemu i odtworzonemu koncertowi  na tablicy multimedialnej. Mile widziane stroje karnawałowe.

25.01.2021r. – Zajęcia edukacyjne z cyklu „Folklorystyczne regiony Polski ”- cykl zajęć przybliżający dzieciom kulturę, sztukę, tradycję i potrawy z danego regionu Polski. Dzisiaj poznajemy Folklor lubelski.

 26.01.2021r. – Zajęcia edukacyjne z cyklu  „Mały kucharz”  - dzieci  przygotują  pyszną potrawę regionu lubelskiego -  „Całuski pszczelowolskie”.

W styczniu dzieci wykonają prezenty swoim babciom i dziadkom, tak aby uczcić ich święto. Styczeń będzie również czasem prób do przedstawień z okazji „Dnia Babci i Dziadka”, na początku lutego nagramy filmy z przedstawieniami i prześlemy Państwu, z prośbą o  przekazanie dziadkom.

 

 

Obrazki